Ваш компетентний партнер

VBH - це ваш професійний бренд для віконної та дверної фурнітури. Наша пропозиція охоплює значно більше, ніж просто роздрібну торгівлю та логістику. Ми бачимо себе як висококваліфікований партнер, який надає своїм клієнтам повноцінне обслуговування. Саме тому ми пропонуємо комплексне консалтингове обслуговування, а також ряд додаткових послуг, призначених для полегшення життя виробників дверей та вікон. На додаток до наших онлайн-сервісів, ми завжди раді бути там особисто, де ви потребуєте нас. Поговоріть зі співробітником VBH у своєму регіоні.

 

CE-fix - онлайн платформа для отримання марки CE для вікон та дверей

Завдяки онлайн платформі CE-fix, VBH пропонує доступне і зручне експертне рішення для маркування CE для всієї галузі вікон та дверей. Платформа центральної системи містить всі відповідні групи матеріалів, такі як дерев'яні, металеві та ПВХ-рішення. Використовуючи цей інтернет-портал, виробники можуть отримати всі необхідні документи CE для своїх індивідуально запланованих систем одним натисканням кнопки.
 
Як постачальник систем, VBH надає всі необхідні документи CE, включаючи паспорт продукту та опис системи у вигляді компонентних аркушів, інформацію про обробку та встановлення, а також інструкції щодо внутрішнього моніторингу виробництва. Залежно від розміру їх операцій, користувачі можуть також вибирати між порядками, робочими місцями або процес-орієнтованими протоколами.

Співпраця з ift Rosenheim

Документи СЕ засновані на сотнях індивідуальних перевірок та тестів, проведених відомим Інститутом тестування Ift Rosenheim від імені VBH. Платформа постійно оновлюється, щоб включати в себе нові системи. Якщо дизайн дещо відхиляється від початкового тестового типу, користувачам пропонуються альтернативи, з яких вони можуть вибрати. Вони також можуть вимагати додаткових перевірок від VBH. Експертний режим та доступ до преміум-класу надають додаткові послуги, такі як сертифікація термічного та шумового захисту.